Tabela medali

Łącznie
1USAUSA404442126
2ChinyChiny40272491
3JaponiaJaponia20121345
4AustraliaAustralia18191653
5FrancjaFrancja16262264
6HolandiaHolandia1571234
7Wielka BrytaniaWielka Brytania14222965
8Korea PołudniowaKorea Południowa1391032

Wszystkie rozgrywki A-Z

Piłka nożna
(
123
/559)
Afganistan
Albania
(7)
Algieria
Ameryka
Andora
(4)
Anglia
(
7
/14)
Angola
(
3
/4)
Antigua i Barbuda
Arabia Saudyjska
(
2
/10)
Argentyna
(
1
/10)
Armenia
(
1
/2)
Aruba
Australia
(2)
Austria
(3)
Azerbejdżan
(2)
Bahamy
Bahrajn
(
1
/4)
Bangladesz
Barbados
Belgia
(
2
/6)
Belize
Bermudy
Białoruś
(7)
Boliwia
(5)
Bośnia i Hercegowina
(
1
/2)
Botswana
Brazylia
(
1
/19)
Bułgaria
Burundi
Chile
(
3
/6)
Chińskie Tajpej
(2)
Chiny
(1)
Chorwacja
(
1
/3)
Curaçao
Cypr
(
1
/3)
Czarnogóra
(1)
Czechy
(
1
/6)
Dania
(
1
/7)
Dominika
Dominikana
(2)
Egipt
Ekwador
(3)
Estonia
(
1
/5)
Etiopia
(
2
/4)
Fidżi
Filipiny
Finlandia
(1)
Francja
(
1
/5)
French Guiana
Gabon
Ghana
(
7
/7)
Gibraltar
(
1
/2)
Grecja
(
2
/9)
Grenada
Gruzja
(
1
/2)
Gujana
Gwadelupa
Gwatemala
(6)
Haiti
Hiszpania
(
7
/56)
Holandia
(
5
/10)
Honduras
(2)
Hongkong
Indie
(
1
/3)
Indonezja
(3)
Irak
Iran
(2)
Irlandia
(
1
/1)
Irlandia Północna
Islandia
Izrael
(
1
/4)
Jamajka
(5)
Japonia
(4)
Jemen
Jordania
(
1
/1)
Kamerun
(
6
/7)
Kanada
(2)
Katar
Kazachstan
Kenia
(5)
Kirgistan
Kolumbia
(3)
Korea Północna
Korea Południowa
(11)
Kosowo
(2)
Kostaryka
(14)
Kuba
Kuwejt
(
1
/2)
Liban
(
1
/2)
Liberia
Libia
Liechtenstein
Litwa
(
1
/4)
Łotwa
(5)
Luksemburg
Macedonia Północna
(2)
Malezja
(2)
Mali
(3)
Malta
(
1
/2)
Maroko
(
3
/8)
Martynika
Mauritius
Meksyk
(
1
/21)
Mjanma
(2)
Mołdawia
(
1
/2)
Mongolia
Niemcy
(
5
/22)
Niger
Nigeria
(
8
/8)
Nikaragua
(5)
Norwegia
(14)
Nowa Zelandia
(2)
Olimpiada
Oman
Pakistan
Panama
(5)
Paragwaj
(1)
Peru
(19)
Polska
Portoryko
(1)
Portugalia
(
6
/12)
Rosja
(
2
/8)
RPA
(1)
Rumunia
(
1
/5)
Saint Kitts i Nevis
Salwador
(8)
San Marino
(
2
/3)
Senegal
(6)
Serbia
(
3
/7)
Singapur
(2)
Słowacja
(
1
/3)
Słowenia
(
1
/2)
Sudan
Surinam
Syria
(1)
Szkocja
(
1
/2)
Szwajcaria
(
2
/4)
Szwecja
(
4
/7)
Tadżykistan
(2)
Tajlandia
(2)
Tanzania
(2)
Togo
Trynidad i Tobago
Tunezja
(7)
Turcja
(39)
Turkmenistan
Turks i Caicos
Uganda
(1)
Ukraina
(7)
Urugwaj
(15)
USA
(14)
Uzbekistan
(1)
Walia
Węgry
(
1
/7)
Wenezuela
(6)
Wietnam
(1)
Włochy
(
8
/30)
Wybrzeże Kości Słoniowej
(
2
/3)
Wyspy Owcze
Zambia
ZEA
(5)
Zimbabwe
Koszykówka
(
14
/82)
Baseball
(6)
Hokej
(
9
/16)
Tenis
(
10
/70)
Futbol Amerykański
(11)
Piłka ręczna
(
1
/6)
Rugby
Siatkówka
(
13
/100)