Madalya tablosu

Toplam
1Amerika Birleşik DevletleriAmerika Birleşik Devletleri404442126
2ÇinÇin40272491
3JaponyaJaponya20121345
4AvustralyaAvustralya18191653
5FransaFransa16262264
6HollandaHollanda1571234
7Birleşik KrallıkBirleşik Krallık14222965
8Güney KoreGüney Kore1391032

Tüm Karşılaşmalar A-Z

Futbol
(
1
/180)
Afganistan
Almanya
(1)
Amerika
Amerika Birleşik Devletleri
(1)
Andorra
Angora
Antigua ve Barbuda
Arjantin
(5)
Arnavutluk
Aruba
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahamalar
Bahreyn
Bangladeş
Barbados
Belarus
(3)
Belçika
Belize
Bermuda
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
(2)
Bulgaristan
(2)
Burundi
Cebelitarık
Çek Cumhuriyeti
Cezayir
(5)
Chinese Taipei
Çin
Curacao
Danimarka
(1)
Dominik Cumhuriyeti
Dominika
Ekvador
(1)
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
(3)
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fiji
Fildişi Sahili
(1)
Filipinler
Finlandiya
Fransa
(1)
French Guiana
Gabon
Galler
Gana
Grenada
Guadeloupe
Guatemala
(
1
/5)
Güney Afrika
Güney Kore
Gürcistan
(1)
Guyana
Haiti
Hindistan
(1)
Hırvatistan
Hollanda
(3)
Honduras
Hong Kong
(2)
İngiltere
(5)
Irak
İran
(7)
İrlanda
(2)
İskoçya
ispanya
(2)
İsrail
(18)
İsveç
(2)
İsviçre
İtalya
(7)
İzlanda
(1)
Jamaika
(1)
Japonya
Kamerun
Kanada
Karadağ
(2)
Katar
Kazakistan
Kenya
(2)
Kıbrıs
(2)
Kırgızistan
Kolombiya
(5)
Kosova
(2)
Kostarika
Küba
Kuveyt
(4)
Kuzey Irlanda
Kuzey Kore
Kuzey Makedonya
(1)
Letonya
(2)
Liberya
Libya
(2)
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
(1)
Malezya
Mali
Malta
Martinik
Mauritius
Meksika
(3)
Mısır
(3)
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijer
Nijerya
Nikaragua
(1)
Norveç
Olimpiyatlar
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
(3)
Peru
Polonya
(2)
Portekiz
(5)
Porto Riko
(1)
Romanya
(2)
Rusya
(1)
Saint Kitts and Nevis
San Marino
Senegal
Şili
(1)
Singapur
Sırbistan
(1)
Slovakya
(1)
Slovenya
Sudan
Surinam
Suriye
(1)
Suudi Arabistan
(13)
Tacikistan
Tanzanya
Tayland
Togo
Trinidad ve Tobago
Tunus
(6)
Türkiye
(5)
Türkmenistan
Turks ve Caicos Adaları
Uganda
Ukrayna
(1)
Umman
(2)
Ürdün
Uruguay
(9)
Venezuela
Vietnam
(1)
Yemen
Yeni Zelanda
Yunanistan
(2)
Zambiya
Zimbabve
Basketbol
(44)
Beyzbol
(4)
Hokey
(10)
Tenis
(86)
A. Futbol
(1)
Hentbol
(1)
Rugby
Voleybol
(14)