Przegląd wyników
Wyniki
Harmonogram
Liga 3Gole

CF Os Belenenses
Total Goals: 18
2.25

Atlético CP
Total Goals: 17
2.12

Paredes
Total Goals: 17
2.12

Mafra
Total Goals: 16
2

AD Fafe
Total Goals: 13
1.62

Vianense
Total Goals: 12
1.5

Leca
Total Goals: 11
1.38
Średnio na drużynę
1.31

Varzim
Total Goals: 11
1.38

Caldas
Total Goals: 10
1.25

Louletano
Total Goals: 10
1.25

UD Oliveirense
Total Goals: 10
1.25

Vitória Guimarães II
Total Goals: 10
1.25

São João Ver
Total Goals: 9
1.12

UD Santarem
Total Goals: 9
1.12

AD Marco 09
Total Goals: 8
1

Paços de Ferreira
Total Goals: 8
1

Lusitano GC
Total Goals: 6
0.75

Vitória Sernache
Total Goals: 6
0.75

SC Covilha
Total Goals: 5
0.62

Trofense
Total Goals: 4
0.5
Zobacz więcej
Goals Conceded

AD Marco 09
Total Goals Conceded: 5
0.62

CF Os Belenenses
Total Goals Conceded: 6
0.75

AD Fafe
Total Goals Conceded: 7
0.88

Atlético CP
Total Goals Conceded: 7
0.88

Paredes
Total Goals Conceded: 8
1

SC Covilha
Total Goals Conceded: 8
1

Leca
Total Goals Conceded: 9
1.12
Średnio na drużynę
1.31

São João Ver
Total Goals Conceded: 10
1.25

Vitória Guimarães II
Total Goals Conceded: 10
1.25

Lusitano GC
Total Goals Conceded: 11
1.38

Mafra
Total Goals Conceded: 11
1.38

UD Oliveirense
Total Goals Conceded: 11
1.38

Caldas
Total Goals Conceded: 12
1.5

Louletano
Total Goals Conceded: 12
1.5

Paços de Ferreira
Total Goals Conceded: 13
1.62

Varzim
Total Goals Conceded: 13
1.62

Vianense
Total Goals Conceded: 13
1.62

UD Santarem
Total Goals Conceded: 14
1.75

Trofense
Total Goals Conceded: 15
1.88

Vitória Sernache
Total Goals Conceded: 15
1.88
Zobacz więcej
Bez utraty bramki

AD Marco 09
Rozegrane gry: 8
5

Caldas
Rozegrane gry: 8
4

AD Fafe
Rozegrane gry: 8
3

CF Os Belenenses
Rozegrane gry: 8
3

Paredes
Rozegrane gry: 8
3

SC Covilha
Rozegrane gry: 8
3

Vitória Sernache
Rozegrane gry: 8
3

Atlético CP
Rozegrane gry: 8
2

Leca
Rozegrane gry: 8
2

Louletano
Rozegrane gry: 8
2

Mafra
Rozegrane gry: 8
2

Paços de Ferreira
Rozegrane gry: 8
2

Trofense
Rozegrane gry: 8
2

UD Oliveirense
Rozegrane gry: 8
2

Vianense
Rozegrane gry: 8
2

Vitória Guimarães II
Rozegrane gry: 8
2

Lusitano GC
Rozegrane gry: 8
1

São João Ver
Rozegrane gry: 8
1

UD Santarem
Rozegrane gry: 8
1

Varzim
Rozegrane gry: 8
1
Zobacz więcej
Posiadanie piłki

CF Os Belenenses
Rozegrane gry: 8
58%

Paredes
Rozegrane gry: 8
56%

Mafra
Rozegrane gry: 8
55%

UD Santarem
Rozegrane gry: 8
54%

Leca
Rozegrane gry: 8
52%

UD Oliveirense
Rozegrane gry: 8
52%

Varzim
Rozegrane gry: 8
52%

Vitória Guimarães II
Rozegrane gry: 8
52%

AD Fafe
Rozegrane gry: 8
51%

Lusitano GC
Rozegrane gry: 8
51%

Atlético CP
Rozegrane gry: 8
50%

SC Covilha
Rozegrane gry: 8
50%

Vianense
Rozegrane gry: 8
50%

AD Marco 09
Rozegrane gry: 8
48%

São João Ver
Rozegrane gry: 8
48%

Vitória Sernache
Rozegrane gry: 8
48%

Paços de Ferreira
Rozegrane gry: 8
46%

Caldas
Rozegrane gry: 8
45%

Trofense
Rozegrane gry: 8
44%

Louletano
Rozegrane gry: 8
39%
Zobacz więcej
Rzuty rożne

Mafra
Total Corners: 56
7

Lusitano GC
Total Corners: 51
6.38

AD Fafe
Total Corners: 50
6.25

Paredes
Total Corners: 48
6

UD Santarem
Total Corners: 45
5.62

Leca
Total Corners: 44
5.5

Vitória Guimarães II
Total Corners: 44
5.5
Średnio na drużynę
4.84

São João Ver
Total Corners: 43
5.38

Caldas
Total Corners: 42
5.25

UD Oliveirense
Total Corners: 42
5.25

Paços de Ferreira
Total Corners: 38
4.75

Vitória Sernache
Total Corners: 35
4.38

SC Covilha
Total Corners: 34
4.25

CF Os Belenenses
Total Corners: 33
4.12

AD Marco 09
Total Corners: 32
4

Atlético CP
Total Corners: 31
3.88

Trofense
Total Corners: 28
3.5

Louletano
Total Corners: 27
3.38

Vianense
Total Corners: 27
3.38

Varzim
Total Corners: 24
3
Zobacz więcej
Penalties Scored
Czerwone Kartki

AD Fafe
Żółte Kartki: 19
2

Atlético CP
Żółte Kartki: 15
2

Leca
Żółte Kartki: 18
2

Mafra
Żółte Kartki: 12
2

AD Marco 09
Żółte Kartki: 16
1

Louletano
Żółte Kartki: 15
1

Paredes
Żółte Kartki: 19
1
Średnio na drużynę
0.11

São João Ver
Żółte Kartki: 20
1

SC Covilha
Żółte Kartki: 20
1

Trofense
Żółte Kartki: 27
1

UD Oliveirense
Żółte Kartki: 15
1

Varzim
Żółte Kartki: 15
1

Vitória Guimarães II
Żółte Kartki: 21
1

Caldas
Żółte Kartki: 18
0

CF Os Belenenses
Żółte Kartki: 15
0

Lusitano GC
Żółte Kartki: 23
0

Paços de Ferreira
Żółte Kartki: 23
0

UD Santarem
Żółte Kartki: 16
0

Vianense
Żółte Kartki: 17
0

Vitória Sernache
Żółte Kartki: 16
0
Zobacz więcej
Żółte Kartki

Trofense
Czerwone Kartki: 1
27

Lusitano GC
Czerwone Kartki: 0
23

Paços de Ferreira
Czerwone Kartki: 0
23

Vitória Guimarães II
Czerwone Kartki: 1
21

São João Ver
Czerwone Kartki: 1
20

SC Covilha
Czerwone Kartki: 1
20

AD Fafe
Czerwone Kartki: 2
19
Średnio na drużynę
2.25

Paredes
Czerwone Kartki: 1
19

Caldas
Czerwone Kartki: 0
18

Leca
Czerwone Kartki: 2
18

Vianense
Czerwone Kartki: 0
17

AD Marco 09
Czerwone Kartki: 1
16

UD Santarem
Czerwone Kartki: 0
16

Vitória Sernache
Czerwone Kartki: 0
16

Atlético CP
Czerwone Kartki: 2
15

CF Os Belenenses
Czerwone Kartki: 0
15

Louletano
Czerwone Kartki: 1
15

UD Oliveirense
Czerwone Kartki: 1
15

Varzim
Czerwone Kartki: 1
15

Mafra
Czerwone Kartki: 2
12
Zobacz więcej





































