ເກມແຂ່ງຂັນຫຼ້າສຸດ
ຜົນການແຂ່ງ
ຕາຕະລາງການແຂ່ງຂັນ
Segunda RFEF ປະຕູ

Deportivo Alavés B
Total Goals: 23
2.56

Valladolid B
Total Goals: 22
2.44

UCAM Murcia
Total Goals: 23
2.3

Bergantiños FC
Total Goals: 20
2.22

Conquense
Total Goals: 20
2.22

Espanyol B
Total Goals: 20
2.22

Recreativo Huelva
Total Goals: 20
2.22
ຄ່າສະເລ່ຍຕໍ່ທີມ
1.31

Guadalajara
Total Goals: 18
2

FC Barcelona Atlètic
Total Goals: 17
1.89

Mijas Las Lagunas
Total Goals: 17
1.89

Ciudad De Lucena
Total Goals: 15
1.88

Navalcarnero
Total Goals: 16
1.78

CD Cieza
Total Goals: 14
1.75

Don Benito
Total Goals: 14
1.75

Girona B
Total Goals: 17
1.7

Arosa SC
Total Goals: 15
1.67

Atletico Baleares
Total Goals: 15
1.67

Atletico Sanluqueno
Total Goals: 15
1.67

Eibar B
Total Goals: 15
1.67

Gernika Club
Total Goals: 15
1.67

San Sebastian De Los Reyes
Total Goals: 15
1.67

Sevilla Atletico
Total Goals: 15
1.67

UE Olot
Total Goals: 15
1.67

CE Manresa
Total Goals: 14
1.56

Gimnastica Segoviana
Total Goals: 14
1.56

Castellonense
Total Goals: 12
1.5

CF Intercity
Total Goals: 12
1.5

La Nucía
Total Goals: 12
1.5

Atlético Tordesillas
Total Goals: 13
1.44

CD Basconia
Total Goals: 13
1.44

CD Ebro
Total Goals: 13
1.44

Estepona
Total Goals: 13
1.44

RSD Alcala
Total Goals: 13
1.44

Salamanca UDS
Total Goals: 13
1.44

Deportiva Minera
Total Goals: 11
1.38

Tenerife B
Total Goals: 11
1.38

Albacete B
Total Goals: 12
1.33

Atlético Central
Total Goals: 12
1.33

Atlético Madrid C
Total Goals: 12
1.33

Betis Deportivo
Total Goals: 12
1.33

Llanera
Total Goals: 12
1.33

Lorca Deportiva
Total Goals: 12
1.33

Osasuna B
Total Goals: 12
1.33

Portugalete
Total Goals: 12
1.33

Rayo Cantabria
Total Goals: 12
1.33

Real Oviedo B
Total Goals: 12
1.33

Atlético Astorga
Total Goals: 11
1.22

CF Talavera De La Reina
Total Goals: 11
1.22

Getafe B
Total Goals: 11
1.22

Peña Sport FC
Total Goals: 11
1.22

SD Amorebieta
Total Goals: 11
1.22

SD Compostela
Total Goals: 11
1.22

Sestao River
Total Goals: 11
1.22

Tudelano
Total Goals: 11
1.22

Real Murcia Imperial
Total Goals: 9
1.12

Antoniano
Total Goals: 10
1.11

CD Atletico Paso
Total Goals: 10
1.11

Linares Deportivo
Total Goals: 10
1.11

Orihuela
Total Goals: 10
1.11

CD Badajoz
Total Goals: 9
1

Mallorca B
Total Goals: 9
1

Ourense CF
Total Goals: 9
1

Reus FC Reddis
Total Goals: 9
1

Ud Logroñés B
Total Goals: 9
1

ນູມານເຊຍ
Total Goals: 9
1

Elche Ilicitano
Total Goals: 8
1

Valencia Mestalla
Total Goals: 8
1

Terrassa FC
Total Goals: 9
0.9

Coruxo FC
Total Goals: 8
0.89

Marino de Luanco
Total Goals: 8
0.89

UD Barbastro
Total Goals: 8
0.89

UD Poblense
Total Goals: 8
0.89

Ud Tamaraceite
Total Goals: 8
0.89

Utebo FC
Total Goals: 8
0.89

Xerez
Total Goals: 8
0.89

Alcoyano
Total Goals: 7
0.88

CD Arnedo
Total Goals: 7
0.78

Gimnastica Torrelavega
Total Goals: 7
0.78

Real Ávila
Total Goals: 7
0.78

SD Logrones
Total Goals: 7
0.78

Yeclano
Total Goals: 7
0.78

Peña Deportiva
Total Goals: 7
0.7

Marbella
Total Goals: 6
0.67

Puertollano
Total Goals: 6
0.67

Calamocha
Total Goals: 5
0.56

Las Palmas B
Total Goals: 4
0.44

Náxara Cd
Total Goals: 4
0.44

Real Madrid C
Total Goals: 2
0.22
ເບິ່ງເພີ່ມຕື່ມ
Goals Conceded

Terrassa FC
Total Goals Conceded: 3
0.3

Sestao River
Total Goals Conceded: 3
0.33

FC Barcelona Atlètic
Total Goals Conceded: 5
0.56

Osasuna B
Total Goals Conceded: 5
0.56

ນູມານເຊຍ
Total Goals Conceded: 5
0.56

CD Badajoz
Total Goals Conceded: 6
0.67

Espanyol B
Total Goals Conceded: 6
0.67
ຄ່າສະເລ່ຍຕໍ່ທີມ
1.31

Real Madrid C
Total Goals Conceded: 6
0.67

Deportiva Minera
Total Goals Conceded: 6
0.75

Betis Deportivo
Total Goals Conceded: 7
0.78

Recreativo Huelva
Total Goals Conceded: 7
0.78

Xerez
Total Goals Conceded: 7
0.78

Castellonense
Total Goals Conceded: 7
0.88

CD Cieza
Total Goals Conceded: 7
0.88

Atlético Madrid C
Total Goals Conceded: 8
0.89

CE Manresa
Total Goals Conceded: 8
0.89

CF Talavera De La Reina
Total Goals Conceded: 8
0.89

Eibar B
Total Goals Conceded: 8
0.89

SD Amorebieta
Total Goals Conceded: 8
0.89

SD Compostela
Total Goals Conceded: 8
0.89

UE Olot
Total Goals Conceded: 8
0.89

Yeclano
Total Goals Conceded: 8
0.89

Gernika Club
Total Goals Conceded: 9
1

Ourense CF
Total Goals Conceded: 9
1

San Sebastian De Los Reyes
Total Goals Conceded: 9
1

Utebo FC
Total Goals Conceded: 9
1

UCAM Murcia
Total Goals Conceded: 11
1.1

CD Ebro
Total Goals Conceded: 10
1.11

Linares Deportivo
Total Goals Conceded: 10
1.11

Lorca Deportiva
Total Goals Conceded: 10
1.11

Marbella
Total Goals Conceded: 10
1.11

Salamanca UDS
Total Goals Conceded: 10
1.11

UD Barbastro
Total Goals Conceded: 10
1.11

Alcoyano
Total Goals Conceded: 9
1.12

Ciudad De Lucena
Total Goals Conceded: 9
1.12

Girona B
Total Goals Conceded: 12
1.2

Bergantiños FC
Total Goals Conceded: 11
1.22

Conquense
Total Goals Conceded: 11
1.22

UD Poblense
Total Goals Conceded: 11
1.22

CD Atletico Paso
Total Goals Conceded: 12
1.33

Coruxo FC
Total Goals Conceded: 12
1.33

Deportivo Alavés B
Total Goals Conceded: 12
1.33

Peña Sport FC
Total Goals Conceded: 12
1.33

Portugalete
Total Goals Conceded: 12
1.33

Reus FC Reddis
Total Goals Conceded: 12
1.33

CF Intercity
Total Goals Conceded: 11
1.38

Don Benito
Total Goals Conceded: 11
1.38

Atlético Tordesillas
Total Goals Conceded: 13
1.44

Mallorca B
Total Goals Conceded: 13
1.44

Marino de Luanco
Total Goals Conceded: 13
1.44

Mijas Las Lagunas
Total Goals Conceded: 13
1.44

Navalcarnero
Total Goals Conceded: 13
1.44

Náxara Cd
Total Goals Conceded: 13
1.44

Sevilla Atletico
Total Goals Conceded: 13
1.44

Valladolid B
Total Goals Conceded: 13
1.44

Peña Deportiva
Total Goals Conceded: 15
1.5

La Nucía
Total Goals Conceded: 12
1.5

Atlético Astorga
Total Goals Conceded: 14
1.56

Atletico Baleares
Total Goals Conceded: 14
1.56

Atletico Sanluqueno
Total Goals Conceded: 14
1.56

CD Basconia
Total Goals Conceded: 14
1.56

Gimnastica Segoviana
Total Goals Conceded: 14
1.56

Puertollano
Total Goals Conceded: 14
1.56

RSD Alcala
Total Goals Conceded: 14
1.56

Tudelano
Total Goals Conceded: 14
1.56

Tenerife B
Total Goals Conceded: 13
1.62

Valencia Mestalla
Total Goals Conceded: 13
1.62

Atlético Central
Total Goals Conceded: 15
1.67

Estepona
Total Goals Conceded: 15
1.67

Orihuela
Total Goals Conceded: 15
1.67

Real Ávila
Total Goals Conceded: 15
1.67

Real Oviedo B
Total Goals Conceded: 15
1.67

SD Logrones
Total Goals Conceded: 15
1.67

Ud Logroñés B
Total Goals Conceded: 15
1.67

Las Palmas B
Total Goals Conceded: 16
1.78

Real Murcia Imperial
Total Goals Conceded: 15
1.88

Getafe B
Total Goals Conceded: 17
1.89

Rayo Cantabria
Total Goals Conceded: 17
1.89

Antoniano
Total Goals Conceded: 18
2

Calamocha
Total Goals Conceded: 18
2

Guadalajara
Total Goals Conceded: 18
2

Ud Tamaraceite
Total Goals Conceded: 18
2

Gimnastica Torrelavega
Total Goals Conceded: 19
2.11

Arosa SC
Total Goals Conceded: 20
2.22

Elche Ilicitano
Total Goals Conceded: 18
2.25

CD Arnedo
Total Goals Conceded: 21
2.33

Llanera
Total Goals Conceded: 21
2.33

Albacete B
Total Goals Conceded: 24
2.67
ເບິ່ງເພີ່ມຕື່ມ
Clean Sheet

Sestao River
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
7

Terrassa FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 10
7

Osasuna B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
6

ນູມານເຊຍ
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
6

Deportiva Minera
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
5

Betis Deportivo
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
5

FC Barcelona Atlètic
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
5

Real Madrid C
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
5

Recreativo Huelva
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
5

Atlético Central
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
4

CD Badajoz
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
4

Eibar B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
4

Espanyol B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
4

Ourense CF
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
4

SD Compostela
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
4

UE Olot
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
4

Girona B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 10
4

UCAM Murcia
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 10
4

Alcoyano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
3

Castellonense
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
3

Don Benito
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
3

La Nucía
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
3

Atlético Madrid C
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Atlético Tordesillas
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Bergantiños FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

CD Atletico Paso
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

CD Ebro
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

CE Manresa
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

CF Talavera De La Reina
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Conquense
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Estepona
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Gernika Club
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Lorca Deportiva
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Mallorca B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Marbella
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Marino de Luanco
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Náxara Cd
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Orihuela
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Portugalete
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Puertollano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

RSD Alcala
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Salamanca UDS
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

San Sebastian De Los Reyes
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

SD Amorebieta
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Sevilla Atletico
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

UD Barbastro
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Ud Logroñés B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Xerez
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

Yeclano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
3

CD Cieza
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
2

Ciudad De Lucena
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
2

Atlético Astorga
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
2

Coruxo FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
2

Gimnastica Segoviana
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
2

Las Palmas B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
2

Linares Deportivo
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
2

Reus FC Reddis
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
2

Tudelano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
2

UD Poblense
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
2

Valladolid B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
2

CF Intercity
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
1

Elche Ilicitano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
1

Real Murcia Imperial
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
1

Albacete B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Antoniano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Arosa SC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Atletico Baleares
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Atletico Sanluqueno
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

CD Arnedo
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

CD Basconia
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Deportivo Alavés B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Getafe B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Gimnastica Torrelavega
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Mijas Las Lagunas
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Peña Sport FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Rayo Cantabria
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Real Ávila
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Real Oviedo B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

SD Logrones
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Ud Tamaraceite
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Utebo FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
1

Tenerife B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
0

Valencia Mestalla
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
0

Calamocha
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
0

Guadalajara
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
0

Llanera
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
0

Navalcarnero
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
0

Peña Deportiva
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 10
0
ເບິ່ງເພີ່ມຕື່ມ
Ball Possession

FC Barcelona Atlètic
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
57%

RSD Alcala
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
56%

Portugalete
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
54%

Real Oviedo B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
54%

Espanyol B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
53%

Gernika Club
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
53%

SD Compostela
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
53%

Xerez
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
53%

Eibar B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
52%

Osasuna B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
52%

Puertollano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
52%

SD Amorebieta
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
52%

CF Intercity
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
51%

Valencia Mestalla
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
51%

Betis Deportivo
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
51%

Salamanca UDS
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
51%

San Sebastian De Los Reyes
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
51%

CD Basconia
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
50%

CF Talavera De La Reina
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
50%

Rayo Cantabria
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
50%

Sestao River
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
50%

Ciudad De Lucena
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
50%

UCAM Murcia
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 10
49%

Navalcarnero
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
49%

Sevilla Atletico
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
49%

Gimnastica Segoviana
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
48%

Mallorca B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
48%

Ourense CF
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
48%

UE Olot
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
48%

Utebo FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
48%

Deportiva Minera
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
48%

Reus FC Reddis
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
47%

Yeclano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
47%

Elche Ilicitano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
46%

Girona B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 10
46%

Atletico Sanluqueno
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
46%

Guadalajara
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
46%

UD Barbastro
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
46%

Ud Tamaraceite
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
46%

Terrassa FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 10
45%

Alcoyano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
45%

Atletico Baleares
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
44%

CD Ebro
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
44%

Mijas Las Lagunas
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
44%

CE Manresa
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
43%

Gimnastica Torrelavega
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
43%

ນູມານເຊຍ
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
43%

Arosa SC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
42%

Atlético Astorga
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
42%

Llanera
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
42%

SD Logrones
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
42%

Antoniano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
41%

Bergantiños FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
41%

Lorca Deportiva
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
41%

Orihuela
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
41%

Real Ávila
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
41%

Valladolid B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
41%

Coruxo FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
40%

Linares Deportivo
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
40%

Ud Logroñés B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
40%

La Nucía
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
40%

Tenerife B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
40%

Atlético Tordesillas
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
39%

Conquense
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
39%

Marino de Luanco
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
39%

Real Madrid C
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
39%

CD Cieza
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
39%

Getafe B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
38%

Deportivo Alavés B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
37%

Estepona
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
37%

Peña Sport FC
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
37%

UD Poblense
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
37%

Peña Deportiva
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 10
36%

CD Badajoz
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
36%

Don Benito
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
35%

Atlético Madrid C
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
33%

CD Arnedo
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
33%

Marbella
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
32%

Recreativo Huelva
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
32%

Náxara Cd
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
31%

Calamocha
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
29%

CD Atletico Paso
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
28%

Tudelano
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
22%

Las Palmas B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
18%

Castellonense
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 8
18%

Albacete B
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
10%

Atlético Central
ຈຳນວນເກມທີ່ຫຼິ້ນ: 9
6%
ເບິ່ງເພີ່ມຕື່ມ
ມູມ

Sestao River
Total Corners: 67
7.44

Eibar B
Total Corners: 60
6.67

Xerez
Total Corners: 60
6.67

Portugalete
Total Corners: 56
6.22

SD Logrones
Total Corners: 55
6.11

Gimnastica Segoviana
Total Corners: 52
5.78

San Sebastian De Los Reyes
Total Corners: 52
5.78
ຄ່າສະເລ່ຍຕໍ່ທີມ
3.65

Reus FC Reddis
Total Corners: 50
5.56

Peña Sport FC
Total Corners: 49
5.44

Arosa SC
Total Corners: 48
5.33

Deportiva Minera
Total Corners: 41
5.12

Valencia Mestalla
Total Corners: 41
5.12

Yeclano
Total Corners: 46
5.11

Rayo Cantabria
Total Corners: 45
5

Lorca Deportiva
Total Corners: 43
4.78

SD Amorebieta
Total Corners: 43
4.78

UD Barbastro
Total Corners: 43
4.78

La Nucía
Total Corners: 38
4.75

SD Compostela
Total Corners: 42
4.67

Espanyol B
Total Corners: 41
4.56

Salamanca UDS
Total Corners: 41
4.56

FC Barcelona Atlètic
Total Corners: 40
4.44

Atletico Baleares
Total Corners: 39
4.33

Betis Deportivo
Total Corners: 39
4.33

Conquense
Total Corners: 39
4.33

Orihuela
Total Corners: 39
4.33

RSD Alcala
Total Corners: 39
4.33

UE Olot
Total Corners: 39
4.33

CD Ebro
Total Corners: 38
4.22

Guadalajara
Total Corners: 37
4.11

Real Oviedo B
Total Corners: 37
4.11

Utebo FC
Total Corners: 37
4.11

Terrassa FC
Total Corners: 40
4

CF Talavera De La Reina
Total Corners: 36
4

Navalcarnero
Total Corners: 36
4

CD Cieza
Total Corners: 32
4

Gernika Club
Total Corners: 35
3.89

Sevilla Atletico
Total Corners: 35
3.89

Ud Logroñés B
Total Corners: 35
3.89

Valladolid B
Total Corners: 35
3.89

Gimnastica Torrelavega
Total Corners: 33
3.67

Mijas Las Lagunas
Total Corners: 33
3.67

UCAM Murcia
Total Corners: 36
3.6

Antoniano
Total Corners: 32
3.56

Atletico Sanluqueno
Total Corners: 32
3.56

CD Basconia
Total Corners: 32
3.56

Llanera
Total Corners: 32
3.56

Náxara Cd
Total Corners: 32
3.56

Puertollano
Total Corners: 32
3.56

Ud Tamaraceite
Total Corners: 32
3.56

Girona B
Total Corners: 35
3.5

Alcoyano
Total Corners: 28
3.5

Elche Ilicitano
Total Corners: 28
3.5

Coruxo FC
Total Corners: 31
3.44

UD Poblense
Total Corners: 31
3.44

Osasuna B
Total Corners: 30
3.33

Real Ávila
Total Corners: 30
3.33

CF Intercity
Total Corners: 26
3.25

Getafe B
Total Corners: 29
3.22

Mallorca B
Total Corners: 28
3.11

Recreativo Huelva
Total Corners: 28
3.11

Real Madrid C
Total Corners: 27
3

Atlético Astorga
Total Corners: 26
2.89

CD Badajoz
Total Corners: 26
2.89

Ciudad De Lucena
Total Corners: 23
2.88

Tenerife B
Total Corners: 23
2.88

CE Manresa
Total Corners: 25
2.78

Estepona
Total Corners: 25
2.78

Linares Deportivo
Total Corners: 25
2.78

Marino de Luanco
Total Corners: 25
2.78

Bergantiños FC
Total Corners: 23
2.56

Las Palmas B
Total Corners: 23
2.56

Ourense CF
Total Corners: 23
2.56

Deportivo Alavés B
Total Corners: 21
2.33

Peña Deportiva
Total Corners: 23
2.3

Atlético Tordesillas
Total Corners: 20
2.22

Calamocha
Total Corners: 20
2.22

ນູມານເຊຍ
Total Corners: 19
2.11

Marbella
Total Corners: 17
1.89

Atlético Madrid C
Total Corners: 16
1.78

CD Atletico Paso
Total Corners: 12
1.33

CD Arnedo
Total Corners: 11
1.22

Castellonense
Total Corners: 9
1.12

Don Benito
Total Corners: 9
1.12

Albacete B
Total Corners: 10
1.11

Tudelano
Total Corners: 7
0.78

Atlético Central
Total Corners: 4
0.44
ເບິ່ງເພີ່ມຕື່ມ
Penalties Scored

UCAM Murcia
Total Goals: 23
5

CD Cieza
Total Goals: 14
3

Atletico Baleares
Total Goals: 15
2

Betis Deportivo
Total Goals: 12
2

Navalcarnero
Total Goals: 16
2

Ud Logroñés B
Total Goals: 9
2

Albacete B
Total Goals: 12
1

Antoniano
Total Goals: 10
1

Arosa SC
Total Goals: 15
1

Atletico Sanluqueno
Total Goals: 15
1

CF Intercity
Total Goals: 12
1

CF Talavera De La Reina
Total Goals: 11
1

Conquense
Total Goals: 20
1

Coruxo FC
Total Goals: 8
1

Don Benito
Total Goals: 14
1

Guadalajara
Total Goals: 18
1

Mallorca B
Total Goals: 9
1

Orihuela
Total Goals: 10
1

Osasuna B
Total Goals: 12
1

Portugalete
Total Goals: 12
1

Rayo Cantabria
Total Goals: 12
1

San Sebastian De Los Reyes
Total Goals: 15
1

SD Compostela
Total Goals: 11
1

Sevilla Atletico
Total Goals: 15
1

Tenerife B
Total Goals: 11
1

Tudelano
Total Goals: 11
1

Ud Tamaraceite
Total Goals: 8
1
ເບິ່ງເພີ່ມຕື່ມ
ໃບແດງ

Coruxo FC
ໃບເຫຼືອງ: 32
4

Ud Tamaraceite
ໃບເຫຼືອງ: 21
4

Yeclano
ໃບເຫຼືອງ: 23
4

Atlético Astorga
ໃບເຫຼືອງ: 16
3

Calamocha
ໃບເຫຼືອງ: 36
3

Gimnastica Segoviana
ໃບເຫຼືອງ: 20
3

Gimnastica Torrelavega
ໃບເຫຼືອງ: 25
3
ຄ່າສະເລ່ຍຕໍ່ທີມ
0.12

Lorca Deportiva
ໃບເຫຼືອງ: 13
3

Marbella
ໃບເຫຼືອງ: 25
3

Reus FC Reddis
ໃບເຫຼືອງ: 24
3

RSD Alcala
ໃບເຫຼືອງ: 15
3

Tudelano
ໃບເຫຼືອງ: 1
3

UD Poblense
ໃບເຫຼືອງ: 18
3

Peña Deportiva
ໃບເຫຼືອງ: 22
3

Atlético Madrid C
ໃບເຫຼືອງ: 15
2

Atlético Tordesillas
ໃບເຫຼືອງ: 22
2

CD Ebro
ໃບເຫຼືອງ: 16
2

Llanera
ໃບເຫຼືອງ: 25
2

Salamanca UDS
ໃບເຫຼືອງ: 20
2

UE Olot
ໃບເຫຼືອງ: 23
2

Girona B
ໃບເຫຼືອງ: 16
2

CF Intercity
ໃບເຫຼືອງ: 23
1

Ciudad De Lucena
ໃບເຫຼືອງ: 17
1

Elche Ilicitano
ໃບເຫຼືອງ: 23
1

La Nucía
ໃບເຫຼືອງ: 19
1

Tenerife B
ໃບເຫຼືອງ: 16
1

Valencia Mestalla
ໃບເຫຼືອງ: 17
1

Antoniano
ໃບເຫຼືອງ: 18
1

Atletico Baleares
ໃບເຫຼືອງ: 19
1

Betis Deportivo
ໃບເຫຼືອງ: 25
1

CD Basconia
ໃບເຫຼືອງ: 20
1

CE Manresa
ໃບເຫຼືອງ: 10
1

Conquense
ໃບເຫຼືອງ: 11
1

Eibar B
ໃບເຫຼືອງ: 19
1

Espanyol B
ໃບເຫຼືອງ: 23
1

FC Barcelona Atlètic
ໃບເຫຼືອງ: 15
1

Gernika Club
ໃບເຫຼືອງ: 16
1

Guadalajara
ໃບເຫຼືອງ: 17
1

Linares Deportivo
ໃບເຫຼືອງ: 11
1

Mallorca B
ໃບເຫຼືອງ: 13
1

Náxara Cd
ໃບເຫຼືອງ: 17
1

Orihuela
ໃບເຫຼືອງ: 26
1

Ourense CF
ໃບເຫຼືອງ: 13
1

Peña Sport FC
ໃບເຫຼືອງ: 23
1

Portugalete
ໃບເຫຼືອງ: 31
1

Real Ávila
ໃບເຫຼືອງ: 19
1

Recreativo Huelva
ໃບເຫຼືອງ: 14
1

SD Logrones
ໃບເຫຼືອງ: 22
1

Sevilla Atletico
ໃບເຫຼືອງ: 17
1

UD Barbastro
ໃບເຫຼືອງ: 17
1

Ud Logroñés B
ໃບເຫຼືອງ: 15
1

Valladolid B
ໃບເຫຼືອງ: 15
1

ນູມານເຊຍ
ໃບເຫຼືອງ: 11
1

Terrassa FC
ໃບເຫຼືອງ: 15
1

UCAM Murcia
ໃບເຫຼືອງ: 20
1

Alcoyano
ໃບເຫຼືອງ: 21
0

Castellonense
ໃບເຫຼືອງ: 11
0

CD Cieza
ໃບເຫຼືອງ: 21
0

Deportiva Minera
ໃບເຫຼືອງ: 20
0

Don Benito
ໃບເຫຼືອງ: 18
0

Albacete B
ໃບເຫຼືອງ: 7
0

Arosa SC
ໃບເຫຼືອງ: 17
0

Atlético Central
ໃບເຫຼືອງ: 2
0

Atletico Sanluqueno
ໃບເຫຼືອງ: 20
0

Bergantiños FC
ໃບເຫຼືອງ: 19
0

CD Arnedo
ໃບເຫຼືອງ: 15
0

CD Atletico Paso
ໃບເຫຼືອງ: 8
0

CD Badajoz
ໃບເຫຼືອງ: 18
0

CF Talavera De La Reina
ໃບເຫຼືອງ: 15
0

Deportivo Alavés B
ໃບເຫຼືອງ: 16
0

Estepona
ໃບເຫຼືອງ: 14
0

Getafe B
ໃບເຫຼືອງ: 22
0

Las Palmas B
ໃບເຫຼືອງ: 5
0

Marino de Luanco
ໃບເຫຼືອງ: 24
0

Mijas Las Lagunas
ໃບເຫຼືອງ: 20
0

Navalcarnero
ໃບເຫຼືອງ: 14
0

Osasuna B
ໃບເຫຼືອງ: 21
0

Puertollano
ໃບເຫຼືອງ: 20
0

Rayo Cantabria
ໃບເຫຼືອງ: 25
0

Real Madrid C
ໃບເຫຼືອງ: 14
0

Real Oviedo B
ໃບເຫຼືອງ: 25
0

San Sebastian De Los Reyes
ໃບເຫຼືອງ: 13
0

SD Amorebieta
ໃບເຫຼືອງ: 19
0

SD Compostela
ໃບເຫຼືອງ: 20
0

Sestao River
ໃບເຫຼືອງ: 21
0

Utebo FC
ໃບເຫຼືອງ: 21
0

Xerez
ໃບເຫຼືອງ: 20
0
ເບິ່ງເພີ່ມຕື່ມ
ໃບເຫຼືອງ

Calamocha
ໃບແດງ: 3
36

Coruxo FC
ໃບແດງ: 4
32

Portugalete
ໃບແດງ: 1
31

Orihuela
ໃບແດງ: 1
26

Betis Deportivo
ໃບແດງ: 1
25

Gimnastica Torrelavega
ໃບແດງ: 3
25

Llanera
ໃບແດງ: 2
25
ຄ່າສະເລ່ຍຕໍ່ທີມ
2.02

Marbella
ໃບແດງ: 3
25

Rayo Cantabria
ໃບແດງ: 0
25

Real Oviedo B
ໃບແດງ: 0
25

Marino de Luanco
ໃບແດງ: 0
24

Reus FC Reddis
ໃບແດງ: 3
24

CF Intercity
ໃບແດງ: 1
23

Elche Ilicitano
ໃບແດງ: 1
23

Espanyol B
ໃບແດງ: 1
23

Peña Sport FC
ໃບແດງ: 1
23

UE Olot
ໃບແດງ: 2
23

Yeclano
ໃບແດງ: 4
23

Atlético Tordesillas
ໃບແດງ: 2
22

Getafe B
ໃບແດງ: 0
22

SD Logrones
ໃບແດງ: 1
22

Peña Deportiva
ໃບແດງ: 3
22

Alcoyano
ໃບແດງ: 0
21

CD Cieza
ໃບແດງ: 0
21

Osasuna B
ໃບແດງ: 0
21

Sestao River
ໃບແດງ: 0
21

Ud Tamaraceite
ໃບແດງ: 4
21

Utebo FC
ໃບແດງ: 0
21

Deportiva Minera
ໃບແດງ: 0
20

Atletico Sanluqueno
ໃບແດງ: 0
20

CD Basconia
ໃບແດງ: 1
20

Gimnastica Segoviana
ໃບແດງ: 3
20

Mijas Las Lagunas
ໃບແດງ: 0
20

Puertollano
ໃບແດງ: 0
20

Salamanca UDS
ໃບແດງ: 2
20

SD Compostela
ໃບແດງ: 0
20

Xerez
ໃບແດງ: 0
20

UCAM Murcia
ໃບແດງ: 1
20

La Nucía
ໃບແດງ: 1
19

Atletico Baleares
ໃບແດງ: 1
19

Bergantiños FC
ໃບແດງ: 0
19

Eibar B
ໃບແດງ: 1
19

Real Ávila
ໃບແດງ: 1
19

SD Amorebieta
ໃບແດງ: 0
19

Don Benito
ໃບແດງ: 0
18

Antoniano
ໃບແດງ: 1
18

CD Badajoz
ໃບແດງ: 0
18

UD Poblense
ໃບແດງ: 3
18

Ciudad De Lucena
ໃບແດງ: 1
17

Valencia Mestalla
ໃບແດງ: 1
17

Arosa SC
ໃບແດງ: 0
17

Guadalajara
ໃບແດງ: 1
17

Náxara Cd
ໃບແດງ: 1
17

Sevilla Atletico
ໃບແດງ: 1
17

UD Barbastro
ໃບແດງ: 1
17

Tenerife B
ໃບແດງ: 1
16

Atlético Astorga
ໃບແດງ: 3
16

CD Ebro
ໃບແດງ: 2
16

Deportivo Alavés B
ໃບແດງ: 0
16

Gernika Club
ໃບແດງ: 1
16

Girona B
ໃບແດງ: 2
16

Atlético Madrid C
ໃບແດງ: 2
15

CD Arnedo
ໃບແດງ: 0
15

CF Talavera De La Reina
ໃບແດງ: 0
15

FC Barcelona Atlètic
ໃບແດງ: 1
15

RSD Alcala
ໃບແດງ: 3
15

Ud Logroñés B
ໃບແດງ: 1
15

Valladolid B
ໃບແດງ: 1
15

Terrassa FC
ໃບແດງ: 1
15

Estepona
ໃບແດງ: 0
14

Navalcarnero
ໃບແດງ: 0
14

Real Madrid C
ໃບແດງ: 0
14

Recreativo Huelva
ໃບແດງ: 1
14

Lorca Deportiva
ໃບແດງ: 3
13

Mallorca B
ໃບແດງ: 1
13

Ourense CF
ໃບແດງ: 1
13

San Sebastian De Los Reyes
ໃບແດງ: 0
13

Castellonense
ໃບແດງ: 0
11

Conquense
ໃບແດງ: 1
11

Linares Deportivo
ໃບແດງ: 1
11

ນູມານເຊຍ
ໃບແດງ: 1
11

CE Manresa
ໃບແດງ: 1
10

CD Atletico Paso
ໃບແດງ: 0
8

Albacete B
ໃບແດງ: 0
7

Las Palmas B
ໃບແດງ: 0
5

Atlético Central
ໃບແດງ: 0
2

Tudelano
ໃບແດງ: 3
1
ເບິ່ງເພີ່ມຕື່ມ



































